Forkliftonline » SAXON ZRT.
За нас
Мапа

SAXON ZRT.

Контакти
Во продажба: 508 огласа
Телефонските броеви се проверени
Rózsa Barbara
Rózsa Barbara
Јазици: унгарски, англиски
+36 30 325... Прикажи +36 30 325 4948
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, 2220, Vecsés, Arany János utca 11
Локално време на дилерот: 09:50 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи SAXON ZRT.
Филтер

508 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
електричен влекач Balkancar EP006.2 DUMPER  V-3606 електричен влекач Balkancar EP006.2 DUMPER  V-3606 електричен влекач Balkancar EP006.2 DUMPER  V-3606
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
вилушкар на три тркала Balkancar EV656.33  V-3458 вилушкар на три тркала Balkancar EV656.33  V-3458 вилушкар на три тркала Balkancar EV656.33  V-3458
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1250 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
вилушкар на три тркала Balkancar EV606-332  V-1060 вилушкар на три тркала Balkancar EV606-332  V-1060 вилушкар на три тркала Balkancar EV606-332  V-1060
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 600 кг
Година Километража 43013 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 2000 кг
Година Километража 2158 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 2000 кг
Година 2000 Километража 2249 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Linde L12/AS/379 WIDE/FORKS V-1051 палетен вилушкар Linde L12/AS/379 WIDE/FORKS V-1051 палетен вилушкар Linde L12/AS/379 WIDE/FORKS V-1051
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Vecsés