Forkliftonline » VAN SCHAFTEN TRUCKS Import Export B.V.
4.3
58 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
58

VAN SCHAFTEN TRUCKS Import Export B.V.

Контакти
Во продажба: 175 огласа
19 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Igor Poegatsjov
Igor Poegatsjov
+31 10 415... Прикажи +31 10 415 7488
+31 6 538... Прикажи +31 6 53830095
Адреса
Холандија, Јужна Холандија, 3125 KE, Schiedam, Polderweg 74
Локално време на дилерот: 02:44 (CEST)
Холандија
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи VAN SCHAFTEN TRUCKS Import Export B.V.
Филтер

175 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
бензински виљушкар
1
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Бензински виљушкар
Година Километража Сила
Холандија, Schiedam
автодигалка Liebherr LTM 1250-6.1 12X8X10 автодигалка Liebherr LTM 1250-6.1 12X8X10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2011-01-01 Километража 27220 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион влекач
Носивост 9646 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08-02 Километража 1121100 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион влекач
Носивост 9646 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08-02 Километража 1161600 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион влекач
Носивост 9639 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-05-13 Километража 1244800 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион влекач
Носивост 9646 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07-25 Километража 1141300 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион влекач
Носивост 11443 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-01-11 Километража 1049000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион влекач
Носивост 9655 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07-03 Километража 1142600 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион влекач
Носивост 9646 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07-03 Километража 1123800 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион влекач
Носивост 12008 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-02 Километража 1028300 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион влекач
Носивост 12008 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03-02 Километража 1072600 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион влекач
Носивост 11937 кг Евро Euro 6
Година 2018-01-17 Километража 913200 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион влекач
Носивост 12008 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03-13 Километража 1057500 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион влекач
Носивост 12008 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03-13 Километража 1001000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион влекач
Носивост 12008 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03-13 Километража 1082100 км Сила
Холандија, Schiedam