Forkliftonline » C. Schmidt Bedrijfswagens B.V.
4.8
5 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
5

C. Schmidt Bedrijfswagens B.V.

Контакти
Во продажба: 26 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
C. Schmidt
C. Schmidt
Јазици: англиски, холандски
+31 6 516... Прикажи +31 6 51626268
+31 24 845... Прикажи +31 24 845 5189
+31 24 845... Прикажи +31 24 845 1373
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 6603AV, Wijchen, Pieter Zeemanstraat 59
Локално време на дилерот: 02:31 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи C. Schmidt Bedrijfswagens B.V.
Филтер

26 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 4800 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преносен вилушкар
Година 2012 Километража 750 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Каросерија за кипер
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 5330 кг
Година 1998 Километража 397000 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 10700 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 635000 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка завеса
Носивост 8920 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Wijchen
камион со автоподигнувач на контејнер Diversen Portaalarmsysteem камион со автоподигнувач на контејнер Diversen Portaalarmsysteem камион со автоподигнувач на контејнер Diversen Portaalarmsysteem
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Wijchen
полуприколка ладилник Uitrusting
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка ладилник
Носивост 21050 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8105 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка ладилник
Носивост 14160 кг
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 12990 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 119000 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1966 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 12363 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 511552 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 11590 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 478000 км Сила
Холандија, Wijchen