Forkliftonline » FHU SEBA-ART
За нас
Мапа

FHU SEBA-ART

Контакти
Во продажба: 14 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Robert
Robert
Јазици: полски, англиски
+48 501 89... Прикажи +48 501 894 871
+48 507 08... Прикажи +48 507 087 881
Адреса
Полска, Ополско војводство, 48-314, PAKOSŁAWICE, PRUSINOWICE, JEDNOŚCI NARODOWEJ 3
Локално време на дилерот: 00:04 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи FHU SEBA-ART
Филтер

14 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
87.530 € PLN 379.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
29.790 € PLN 129.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2009 Километража Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
50.580 € PLN 219.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2001 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
69.050 € PLN 299.000 PLN
Трактор гасеничар
Година 2006 Километража 8600 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
55.200 € PLN 239.000 PLN
Тркала трактор
Година 2005 Километража 11800 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
33.490 € PLN 145.000 PLN
Тркала трактор
Година 2008 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
27.480 € PLN 119.000 PLN
Пневматска прецизна сеалка
Година 2012 Километража Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
103.700 € PLN 449.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
117.800 € PLN 510.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 2400 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
57.510 € PLN 249.000 PLN
Тркала трактор
Година 2014 Километража 9100 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
69.050 € PLN 299.000 PLN
Тркала трактор
Година 2008 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
112.900 € PLN 489.000 PLN
Трактор гасеничар
Година 2012 Километража 5800 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
136.000 € PLN 589.000 PLN
Трактор гасеничар
Година 2014 Километража 4900 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Сила
Полска, PAKOSŁAWICE