Forkliftonline » UAB "SEMINGA"
4.5
46 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
46

UAB "SEMINGA"

Контакти
Во продажба: 46 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Jolanta
Jolanta
Јазици: литвански, руски, англиски
+370 656 ... Прикажи +370 656 20404
+370 5 260... Прикажи +370 5 260 8283
Адреса
Литванија, Вилнус, 14200, Putiniškės, Vilniaus g. 40
Локално време на дилерот: 03:29 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи UAB "SEMINGA"
Филтер

46 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2016 Километража 4065 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1500 кг
Година 2013 Километража 5860 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
12.350 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 4661 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 2014 Километража 6153 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 4640 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 2328 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
1.820 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 2695 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2006 Километража 10372 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2011 Километража 6274 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2000 кг
Година 2011 Километража 6975 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2015 Километража 1105 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2007 Километража 2999 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2011 Километража Сила
Литванија, Putiniškės
регален вилушкар Still 10451 - FMX14 регален вилушкар Still 10451 - FMX14 регален вилушкар Still 10451 - FMX14
3
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2012 Километража 2381 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1300 кг
Година 2019 Километража 2942 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės