Forkliftonline » SOLARIA TRADING CO.,LTD
За нас
Мапа

SOLARIA TRADING CO.,LTD

Контакти
Во продажба: 364 огласа
Телефонските броеви се проверени
Larry
Larry
Јазици: англиски
+86 181 172... Прикажи +86 181 1724 3949
Адреса
Кина, Shanghai,Songjiang District, No.501 Changbang Road
Локално време на дилерот: 04:39 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи SOLARIA TRADING CO.,LTD
Филтер

364 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.999 US$ EUR ≈ 9.386 €
Дизел вилушкар
Година 2018 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.918 €
Дизел вилушкар
Носивост 2721 кг
Година 02/2020 Километража 1600 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.448 €
Дизел вилушкар
Година 02/2020 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.979 €
Дизел вилушкар
Година 03/2018 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.550 €
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.530 €
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 29.100 €
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.590 €
Грејдер
Година 2022 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.790 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.160 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District