Forkliftonline » EQUIPEMENT LOURD S.L. INC.
За нас
Мапа

EQUIPEMENT LOURD S.L. INC.

Контакти
Во продажба: 4 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Serge Legault
Serge Legault
Јазици: шпански, француски, англиски
+1 514-239... Прикажи +1 514-239-3146
+1 450-434... Прикажи +1 450-434-2460
Адреса
Kanada, J7E 4H5, Quebec, Boisbriand, 420C. Chemin Cote Sud
Локално време на дилерот: 04:54 (EDT)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи EQUIPEMENT LOURD S.L. INC.
Филтер

4 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3175.15 кг
Година 2018 Километража 760 м/ч Сила
Kanada, Quebec, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
30.840 € CAD 45.000 CA$
Телескопски натоварувач
Носивост 2267.96 кг
Година 2003 Километража 800 м/ч Сила
Kanada, Quebec, Boisbriand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 27215.5 кг
Година 2000 Километража 5482 м/ч Сила
Kanada, Quebec, Boisbriand
подземен дампер Toro 50D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подземен дампер
Носивост 49985.9 кг
Година 01/2007 Километража 7800 м/ч Сила
Kanada, Quebec, Boisbriand