Forkliftonline » Smeets & Zonen
4.6
248 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
248

Smeets & Zonen

Контакти
Во продажба: 882 огласа
18 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Office
Office
+32 89 30 ... Прикажи +32 89 30 17 00
Christophe
Christophe
+32 475 67 ... Прикажи +32 475 67 00 04
+32 89 30 ... Прикажи +32 89 30 17 11
Said
Said
+32 492 58 ... Прикажи +32 492 58 41 39
+32 89 30 ... Прикажи +32 89 30 17 12
Адреса
Белгија, Лимбург, 3960, Bree, Kanaal Noord 1157
Локално време на дилерот: 00:15 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Smeets & Zonen
Филтер

882 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Дизел вилушкар
Година 1989-01-01 Километража 16100 м/ч Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Преносен вилушкар
Година 1999-12-16 Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
16.700 €
Телескопски натоварувач
Година 2000-05-05 Километража Сила
Белгија, Bree
страничен вилушкар Manitou Machine kooiaap страничен вилушкар Manitou Machine kooiaap
2
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Страничен вилушкар
Година Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Дизел вилушкар
Година 1979-01-18 Километража 8633 м/ч Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 26350 кг
Година 1993-06-08 Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Полуприколка автоцистерна
Носивост 26880 кг
Година 1988-11-09 Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
29.200 €
Камион со завеса
Носивост 9245 кг
Година 2017-09-25 Километража 404000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион влекач
Носивост 11660 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-11-13 Километража 808289 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион влекач
Носивост 10700 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-09-13 Километража 1294014 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Камион влекач
Носивост 11209 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-03-13 Километража 1068330 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Камион влекач
Носивост 13600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-04-20 Километража 932791 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
23.300 €
Камион-мешалка
Носивост 15700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-09-15 Километража 211655 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
53.250 €
Камион влекач
Носивост 10959 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-02-12 Километража 462000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
18.700 €
Камион влекач
Носивост 11325 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-02 Километража 783271 км Сила
Белгија, Bree