Forkliftonline » SOBEMAT
4.5
15 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
15

SOBEMAT

Контакти
Во продажба: 25 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
BERKANE Hemza
BERKANE Hemza
Јазици: француски
+33 6 60 21... Прикажи +33 6 60 21 22 39
+33 3 26 63... Прикажи +33 3 26 63 29 01
Адреса
Франција, Гранд Ест, 51150 , Jâlons, 3, Rue Nationale
Локално време на дилерот: 00:38 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи SOBEMAT
Филтер

25 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2003 Километража 504000 км Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Мал фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 121000 км Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 842000 км Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2021 Километража 850 м/ч Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 23100 м/ч Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 2010 Километража Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 119000 км Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 43000 м/ч Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 5200 м/ч Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража 990 м/ч Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Мини дампер
Носивост 1300 кг
Година 2007 Километража 2500 м/ч Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 8600 м/ч Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 132000 км Сила
Франција, Jâlons
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 162000 км Сила
Франција, Jâlons