Forkliftonline » SPECMACHINES
За нас
Мапа

SPECMACHINES

Контакти
Во продажба: 30 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Sergei Vettsinkin
Sergei Vettsinkin
Јазици: руски, англиски
+49 176 723... Прикажи +49 176 72367845
+372 682... Прикажи +372 682 5373
+372 5667... Прикажи +372 5667 4729
Адреса
Германија, Баварија
Локално време на дилерот: 00:54 (CEST)
Естонија, Хајру, 13619, Tallinn, Suur-Paala 2a
Локално време на дилерот: 01:54 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи SPECMACHINES
Филтер

30 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 2040 м/ч Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Естонија, Koidula
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2001 Километража Сила
Естонија, Koidula
багер-натоварувач Caterpillar 444F2 багер-натоварувач Caterpillar 444F2 багер-натоварувач Caterpillar 444F2
3
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 3900 м/ч Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2006 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1998 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1983 Километража Сила
Естонија, Koidula
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Куќа на тркала
Година 2006 Километража 140000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 2300 м/ч Сила
Естонија