Forkliftonline » Спецтехника Львов
4.0
69 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Оценки
69

Спецтехника Львов

Контакти
Во продажба: 18 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
по питанням екскаваторів
по питанням екскаваторів
Јазици: украински, руски
Пон. - Пет. 09:00 - 21:00
+380 67 670... Прикажи +380 67 670 2148
+380 97 999... Прикажи +380 97 999 1929
по питанням мінітракторів
по питанням мінітракторів
Јазици: украински, руски
Пон. - Пет. 09:00 - 21:00
+380 97 460... Прикажи +380 97 460 1391
Адреса
Украина, Лавовска област, 81137, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Дорожна 57
Локално време на дилерот: 10:43 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Спецтехника Львов
Филтер

18 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.170 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 9100 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
44.170 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10985 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
49.100 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 12000 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
35.750 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 12140 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
32.250 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 1524 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
23.250 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година 2008 Километража 2517 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел генератор
Година 2014 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Багер на тркала
Година 1998 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
49.170 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
20.830 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
49.100 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Украина, Пустомитівський район, с. Пасіки-Зубрицькі