Forkliftonline » SPRENGELMEIJER TRUCKS B.V.
4.5
11 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
11

SPRENGELMEIJER TRUCKS B.V.

Контакти
Во продажба: 51 огласа
19 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
H.A.Sprengelmeijer
H.A.Sprengelmeijer
Пон. - Пет. 08:30 - 18:00
+31 6 531... Прикажи +31 6 53172919
+31 6 222... Прикажи +31 6 22203712
+31 10 222... Прикажи +31 10 222 2200
+31 10 222... Прикажи +31 10 222 2210
Адреса
Холандија, Јужна Холандија, 2913 LB, Nieuwerkerk a/d IJssel, Hoofdweg-Noord, 5
Локално време на дилерот: 23:40 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи SPRENGELMEIJER TRUCKS B.V.
Филтер

51 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 850000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 432 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 180000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 25840 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 805000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
68.750 €
Противпожарно возило
Носивост 18320 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 14000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 6230 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 28995 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 4920 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 34000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Камион за ѓубре
Носивост 11175 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 365000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
14.250 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 647000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Булдожер
Година 1998 Километража 22615 м/ч Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
17.250 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 420000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Камион со кука за подигање товар
Носивост 23495 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 791000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 572000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 14500 м/ч Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион со завеса
Носивост 17000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 723584 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 397000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel