Forkliftonline » STARENT Truck & Trailer GmbH.
4.4
78 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
78

STARENT Truck & Trailer GmbH.

Контакти
Во продажба: 70 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Christoph Wimmer
Christoph Wimmer
Јазици: руски, бугарски, германски, англиски
+43 676 840... Прикажи +43 676 840710600
+43 7276 ... Прикажи +43 7276 93000
+43 7276 ... Прикажи +43 7276 93000
Larissa
Larissa
Јазици: германски, англиски
+43 7276 93... Прикажи +43 7276 93000130
Адреса
Австрија, Горна Австрија, A-4722, Peuerbach, Bruck 49
Локално време на дилерот: 00:11 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи STARENT Truck & Trailer GmbH.
Филтер

70 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година 2013 Километража 5958 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година 2013 Километража 7025 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година 2019 Километража 8178 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
2.890 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 2676 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година 2017 Километража 1008 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
39.890 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-03 Километража Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-12 Километража 239420 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Носивост 25850 кг Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1980-10 Километража Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Носивост 24250 кг Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-07 Километража Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
31.290 € Без ДДВ
Караван приколка
Година Километража Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
259.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-09-09 Километража 11244 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
19.490 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-02 Километража Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
17.890 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-02 Километража Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
17.890 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-02 Километража Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
18.590 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 26700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-09 Километража Сила
Австрија