Forkliftonline » STELLMANN BAUMASCHINEN AG
4.5
8 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
8

STELLMANN BAUMASCHINEN AG

Контакти
Во продажба: 178 огласа
14 години на Forkliftonline
24 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Stellmann Werner
Stellmann Werner
Јазици: француски, германски, холандски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 18:00
+32 476 21 ... Прикажи +32 476 21 35 12
+32 475 95 ... Прикажи +32 475 95 07 58
+32 80 22 ... Прикажи +32 80 22 67 30
+32 80 22 ... Прикажи +32 80 22 99 08
Адреса
Белгија, Лијеж, B-4780, ST.VITH, Neundorf, 29
Локално време на дилерот: 23:14 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи STELLMANN BAUMASCHINEN AG
Филтер

178 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Вилушки
Година 2021 Километража Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Вилушки
Година Километража Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Стрела на утоварувач
Година 2011 Километража Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Брза спојка
Година 2000 Километража Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Позиционер за вилушкар
Година Километража Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 5822 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2009 Километража 8621 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1988 Километража 7791 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2012 Километража 16592 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брза спојка
Година Километража Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2009 Километража 1706 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1992 Километража 4380 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
кабриолет Mercedes-Benz SLK 200 кабриолет Mercedes-Benz SLK 200 кабриолет Mercedes-Benz SLK 200
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Кабриолет
Година 2003 Километража 136518 км Сила
Белгија, ST.VITH
приколка со рамна платформа Blomenröhr J7/2842 приколка со рамна платформа Blomenröhr J7/2842 приколка со рамна платформа Blomenröhr J7/2842
3
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Приколка со рамна платформа
Година 2001 Километража Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за молзење
Година Километража Сила
Белгија, ST.VITH