Forkliftonline » STTRANS S.C.
4.8
77 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
77

STTRANS S.C.

Контакти
Во продажба: 11 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Tomek
Tomek
Јазици: полски, англиски
+48 530 00... Прикажи +48 530 002 323
+48 509 50... Прикажи +48 509 506 905
Адреса
Полска, Шлезија, 42-320, Niegowa, Wojska Polskiego 56
Локално време на дилерот: 04:02 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи STTRANS S.C.
Филтер

11 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Лимузина
Евро Euro 6
Година 03/2022 Километража 50000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
25.590 € PLN 109.000 PLN
Приколка за транспорт на возила
Година 2004 Километража Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
6.314 € PLN 26.900 PLN
Камион кипер
Година 1991 Километража 450000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
6.807 € PLN 29.000 PLN
Камион со церада
Носивост 6810 кг
Година 2011 Километража 812000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
27.930 € PLN 119.000 PLN
Камион со церада
Носивост 14620 кг
Година 2015 Километража 530000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
5.868 € PLN 25.000 PLN
Полуприколка завеса
Година 2013 Километража Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
21.590 € PLN 92.000 PLN
Камион влекач
Година 2012 Километража 1250000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
8.661 € PLN 36.900 PLN
Камион влекач
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 1350000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
6.103 € PLN 26.000 PLN
Камион влекач
Година 2002 Километража 1900000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
22.300 € PLN 95.000 PLN
Камион влекач
Година 2012 Километража 1200000 км Сила
Полска, Żarki
Контактирајте го продавачот
27.930 € PLN 119.000 PLN
Камион влекач
Година 2015 Километража 1200000 км Сила
Полска, Żarki