Forkliftonline » Salzgitter Eurologistik GmbH
4.2
67 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
67

Salzgitter Eurologistik GmbH

Контакти
Во продажба: 235 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
M.Bufano
M.Bufano
Јазици: италијански, германски, англиски
+49 5341 18... Прикажи +49 5341 1892885
+49 175 57... Прикажи +49 175 5753076
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 38239 , Salzgitter, Sudetenstraße 22
Локално време на дилерот: 04:17 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Salzgitter Eurologistik GmbH
Филтер

235 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Преносен вилушкар
Година 2015 Километража 11695 м/ч Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Преносен вилушкар
Година 2013 Километража 520 м/ч Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Страничен вилушкар
Година 2011 Километража 9086 м/ч Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Преносен вилушкар
Година 2008 Километража Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Преносен вилушкар
Година 2009 Километража Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Страничен вилушкар
Година 2014 Километража 8325 м/ч Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион влекач
Носивост 10550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-08-19 Километража 476818 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион влекач
Носивост 10278 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 549114 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион влекач
Носивост 9615 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-04-29 Километража 908773 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 512236 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Носивост 31988 кг
Година 2014-06-25 Километража Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка фургон
Носивост 31888 кг
Година 2013-11-14 Километража Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
21.550 €
Камион влекач
Носивост 10348 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-06-12 Километража 524240 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
24.750 €
Камион влекач
Носивост 10551 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 445195 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
27.550 €
Камион влекач
Носивост 10525 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 468670 км Сила
Германија, Salzgitter