Forkliftonline » SATABO TRUCKS DI TAMPOS ATHANASIOS
5.0
2 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
2

SATABO TRUCKS DI TAMPOS ATHANASIOS

Контакти
Во продажба: 17 огласа
Телефонските броеви се проверени
SATABO TRUCKS DI TAMPOS
SATABO TRUCKS DI TAMPOS
Јазици: германски, грчки, италијански, англиски
+39 345 837... Прикажи +39 345 837 8996
Адреса
Италија, Ломбардија, 20138, Milano, Via Gaudenzio Fantoli, 32B
Локално време на дилерот: 02:28 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи SATABO TRUCKS DI TAMPOS ATHANASIOS
Филтер

17 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Пристанишен кран
Носивост 40000 кг
Година 1981 Километража 22679 м/ч Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Камион фургон < 3.5т
Носивост 1365 кг Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 157000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
26.800 €
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2016 Километража 673000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража 1110000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Километража 485000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2014 Километража 862000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Камион со рамна платформа < 3.5т
Носивост 1265 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2014 Километража 285000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
21.800 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 47.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2016 Километража 702000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Камион фургон < 3.5т
Носивост 900 кг Евро Euro 6
Година 10/2014 Километража 366000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
41.800 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19200 кг Зафатнина 28350 л Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2009 Километража 577000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник < 3.5т
Носивост 502 кг Евро Euro 6
Година 04/2020 Километража 131000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
32.600 €
Камион-ладилник < 3.5т
Носивост 880 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2020 Километража 204000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража 855000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Камион за транспорт на гориво
Носивост 19200 кг Евро Euro 3 Зафатнина 26000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1996 Километража 648000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Камион-ладилник
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21.96 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2014 Километража 157000 км Сила
Италија, Milan