Forkliftonline » TARGET Cars bv
3.3
29 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
29

TARGET Cars bv

Контакти
Во продажба: 490 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Tamara van Soest
Tamara van Soest
Јазици: француски, германски, холандски, англиски
+31 40 292... Прикажи +31 40 292 5888
+31 40 292... Прикажи +31 40 292 5800
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5657, ES Eindhoven, Jan Hilgersweg 10
Локално време на дилерот: 09:08 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи TARGET Cars bv
Филтер

490 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
595 €
Количка за комисионирање
Носивост 4000 кг
Година 2016 Километража 9728 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Вилушкар на три тркала
Година 2007 Километража 3034 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 5020 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Количка за комисионирање
Година 2016 Километража 5268 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Количка за комисионирање
Година 2016 Километража 5371 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2013 Километража 2098 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
995 €
Електричен влекач
Година 2014 Километража 310 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
995 €
Електричен влекач
Година 2007 Километража 4773 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Електричен вилушкар
Година 2011 Километража 2828 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
995 €
Електричен влекач
Година 2014 Километража 498 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Телескопски натоварувач
Носивост 2700 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 7532 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Телескопска дигалка
Година 2011 Километража 3725 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 4288 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven