Forkliftonline » TASSIS TRUCKS
4.0
19 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Претпријатие
Оценки
19

TASSIS TRUCKS

Контакти
Во продажба: 27 огласа
27 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Јазици: германски
Пон. - Пет. 08:30 - 17:30
Саб. 09:00 - 13:00
+49 621 32... Прикажи +49 621 3216880
+49 162 26... Прикажи +49 162 2695001
Адреса
Германија, Баден-Виртемберг, 68159, Mannheim, Rheinstrasse 17
Локално време на дилерот: 09:10 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи TASSIS TRUCKS
Филтер

27 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2011 Километража 1600 м/ч Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 701894 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 14.63 м³
Година 2010-03 Километража 997995 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 12.24 м³
Година 2012-01 Километража 717500 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017-03 Километража 754002 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 112.66 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-04 Километража 727515 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 600000 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Носивост 27900 кг Зафатнина 90.33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04 Километража Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Носивост 26920 кг Зафатнина 88.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-09 Километража Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 536675 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Носивост 33440 кг Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05 Километража Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Носивост 32500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 280615 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2019 Километража 586688 км Сила
Германија, Mannheim