Forkliftonline » Ten Doeschate Handelsonderneming vof
4.7
13 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
13

Ten Doeschate Handelsonderneming vof

Контакти
Во продажба: 6 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Rob ten Doeschate
Rob ten Doeschate
Јазици: англиски
+31 6 543... Прикажи +31 6 54377332
+31 547 29... Прикажи +31 547 292 164
Адреса
Холандија, Оверејсел, 7497 NJ, Bentelo, Eschweg 1A
Локално време на дилерот: 23:32 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Ten Doeschate Handelsonderneming vof
Филтер

6 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг
Година 2013 Километража 13400 м/ч Сила
Холандија, Bentelo
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Bentelo
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 9 м/ч Сила
Холандија, Bentelo
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 13800 м/ч Сила
Холандија, Bentelo
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 14820 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража 772331 км Сила
Холандија, Bentelo
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 716 км Сила
Холандија, Bentelo