Forkliftonline » ООО "Техновектор"
5.0
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

ООО "Техновектор"

Контакти
Во продажба: 5 огласа
Телефонските броеви се проверени
Олександр
Олександр
Јазици: украински
+380 67 465... Прикажи +380 67 465 5939
Адреса
Украина, Киевска област, 08161, с. Тарасівка, вул. Київська , буд. 2Б
Локално време на дилерот: 04:00 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ООО "Техновектор"
Филтер

4 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.200 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 800 кг
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Украина, с. Тарасівка
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 800 кг
Година 2021 Километража 1720 м/ч Сила
Украина, с. Тарасівка
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1600 м/ч Сила
Украина, с. Тарасівка
Контактирајте го продавачот
53.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1600 кг
Година 2019 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, с. Тарасівка