Forkliftonline » TECNO-GRU SRL
4.3
6 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
6

TECNO-GRU SRL

Контакти
Во продажба: 20 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Tania
Tania
Јазици: француски, шпански, италијански, англиски
+39 338 776... Прикажи +39 338 776 5569
+39 030 912... Прикажи +39 030 912 1933
+39 030 912... Прикажи +39 030 912 5035
Адреса
Италија, Ломбардија, 25015, Desenzano del Garda (BS), Via Mella, 1
Локално време на дилерот: 10:59 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи TECNO-GRU SRL
Филтер

20 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг
Година 2019 Километража 700 м/ч Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 01/2022 Километража 600 м/ч Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
нови хидраулична зглобна платформа Genie Z-30/20N RJ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2024 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
нови телескопска дигалка Genie SX-105 XC нови телескопска дигалка Genie SX-105 XC нови телескопска дигалка Genie SX-105 XC
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2024 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2013 Километража 270 м/ч Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
телескопска дигалка JLG 1500SJ телескопска дигалка JLG 1500SJ телескопска дигалка JLG 1500SJ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 450 кг
Година 2023 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 44000 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2023 Километража Сила
Италија, Castiglione delle Stiviere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг
Година 2024 Километража Сила
Италија, Castiglione delle Stiviere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 65000 кг
Година 2024 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 75000 кг
Година 2018 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)