Forkliftonline » Tecno Trades S.r.l.
4.0
5 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
5

Tecno Trades S.r.l.

Контакти
Во продажба: 8 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Massimo Rodella
Massimo Rodella
Пон. - Пет. 08:00 - 12:00 14:00 - 18:00
+39 0376 7... Прикажи +39 0376 780734
+39 0376 7... Прикажи +39 0376 778246
Anna
Anna
Јазици: италијански
+39 338 930... Прикажи +39 338 930 5351
Адреса
Италија, Ломбардија, 46030, San Giorgio di Mantova (MN), Via Legnaghese n.55
Локално време на дилерот: 23:06 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Tecno Trades S.r.l.
Филтер

8 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 1989 Километража 115000 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2012 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1990 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
автодигалка Liebherr LTM 1070-4.1 автодигалка Liebherr LTM 1070-4.1 автодигалка Liebherr LTM 1070-4.1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 85000 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража 4700 м/ч Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража 5300 м/ч Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2008 Километража 1732 м/ч Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)