Forkliftonline » Tehnični Sistemi d.o.o
4.9
171 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
171

Tehnični Sistemi d.o.o

Контакти
Во продажба: 5 огласа
Телефонските броеви се проверени
David
David
Јазици: англиски, словенечки, хрватски
+386 41 60... Прикажи +386 41 606 858
Адреса
Словенија, 8259, Bizeljsko, Bizeljska cesta 85
Локално време на дилерот: 00:23 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Tehnični Sistemi d.o.o
Филтер

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 1991 Километража 5297 м/ч Сила
Словенија, Bizeljsko
Контактирајте го продавачот
36.999 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 215 кг
Година 2010 Километража 821 м/ч Сила
Словенија, Bizeljsko
Контактирајте го продавачот
3.994 € Без ДДВ
Мотор
Година 2014 Километража Сила
Словенија, Bizeljsko
Контактирајте го продавачот
4.918 € Без ДДВ
Мотор
Година Километража Сила
Словенија, Bizeljsko
Контактирајте го продавачот
6.549 € Без ДДВ
Мотор
Година Километража Сила
Словенија, Bizeljsko