Forkliftonline » ТОВ "ТПК "Техно-Двір"
4.7
12 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
12

ТОВ "ТПК "Техно-Двір"

Контакти
Во продажба: 46 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Сергей
Сергей
Јазици: украински, руски
+380 67 670... Прикажи +380 67 670 4015
Јазици: украински, руски
+380 67 471... Прикажи +380 67 471 0100
Јазици: украински, руски
+380 322 42... Прикажи +380 322 425 210
+380 3845 ... Прикажи +380 3845 41035
Адреса
Украина, Хмељницка област, 31200, Волочиськ, Незалежності 1
Локално време на дилерот: 03:12 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ТОВ "ТПК "Техно-Двір"
Филтер

42 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
52.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2024 Километража 4 м/ч Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна платформа
Година Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Volochys'k
нови вилушки Manitou паллетные вилы нови вилушки Manitou паллетные вилы
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Носивост 3.5 кг
Година 2019 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Украина, Volochys'k
к погрузчикам Manitou ( маниту ) Manitou за машина за складирање Manitou к погрузчикам Manitou ( маниту ) Manitou за машина за складирање Manitou
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервни делови
Година Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стрела на утоварувач
Година Километража Сила
Украина, Volochys'k
нови стрела на утоварувач Manitou кран - балка  на телескопические погрузчики нови стрела на утоварувач Manitou кран - балка  на телескопические погрузчики
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стрела на утоварувач
Година Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за натоварувач
Година Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Корпа за натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Украина, Вознесенськ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ралник
Година Километража Сила
Украина, Volochys'k