Forkliftonline » Tehnogruz
4.9
29 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
29

Tehnogruz

Контакти
Во продажба: 10 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Олександр
Олександр
Јазици: украински, руски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
Саб. 10:00 - 14:00
+380 96 530... Прикажи +380 96 530 2042
+380 99 103... Прикажи +380 99 103 2386
Адреса
Украина, Киевска област, Киев
Локално време на дилерот: 11:26 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Tehnogruz
Филтер

10 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг
Година 2008 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.600 US$ EUR ≈ 12.770 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година 2010 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.670 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.670 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година 2016 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
10.700 US$ EUR ≈ 10.050 €
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.870 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2008 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.890 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг
Година 2012 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.300 US$ EUR ≈ 12.490 €
Дизел вилушкар
Година 2013 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.900 US$ EUR ≈ 12.110 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг
Година 2016 Километража Сила
Украина, Kyiv