Forkliftonline » TEMPUS GROUP
4.1
51 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
51

TEMPUS GROUP

Контакти
Во продажба: 29 огласа
1 година на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Peter Kužma
Peter Kužma
Јазици: словачки
+421 905 42... Прикажи +421 905 429 948
Адреса
Словачка, 04001, Košice, Rastislavova 110
Локално време на дилерот: 00:12 (CEST)
Словачка
Словачка, 04001, Košice, Rastislavova 110
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи TEMPUS GROUP
Филтер

29 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач Bobcat TL38.70 HF 135 HP AGRI*** STAGE V
1
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 30 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 3320 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
нови мини багер Doosan DX19
1
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2023 Километража 80 м/ч Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Дробилка за камен
Година 2016 Километража 2750 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
85.950 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 885 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
344.100 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Година Километража Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
37.150 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 2021 Километража Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
нови трактор косилка Etesia H 124DL
1
Контактирајте го продавачот
30.019 € Без ДДВ
Трактор косилка
Година 2022 Километража Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
19.158 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 5950 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 1250 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 2007 Километража 2100 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
Контактирајте го продавачот
19.700 €
Мини трактор
Година 2021 Километража Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou