Forkliftonline » TEVI S.R.L.
4.4
11 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
11

TEVI S.R.L.

Контакти
Во продажба: 18 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Lorenzo
Lorenzo
Јазици: италијански
+39 0744 7... Прикажи +39 0744 726089
+39 0744 7... Прикажи +39 0744 761607
Адреса
Италија, Умбрија, 05039 , Stroncone (TR), Zona Industriale Vascigliano, Via F. Malvetani snc.
Локално време на дилерот: 09:05 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи TEVI S.R.L.
Филтер

18 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2007 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
надземна дигалка Tubo in ferro, diametro 48, varie lunghezze
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
надземна дигалка Comedil GTS 352
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Година Километража Сила
Италија, Narni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стегалка за бали
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Караван
Година 2020 Километража 35000 км Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Контејнер од 20 стапки
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбе фургон
Година 2010 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
ново скеле Tavole metalliche per ponteggio
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Скеле
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга алат за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
подигнувачка платформа со јарбол Morsetti girevoli
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
агрегат за заварување   ISFC Modello 220 Kompact агрегат за заварување   ISFC Modello 220 Kompact агрегат за заварување   ISFC Modello 220 Kompact
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Агрегат за заварување
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
цевка за дупчење Seacom SEA SEM 42B, elettrica, completa di guida, 50 Hz, 40 цевка за дупчење Seacom SEA SEM 42B, elettrica, completa di guida, 50 Hz, 40
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цевка за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
агрегат за заварување Saldoline GR 2035 агрегат за заварување Saldoline GR 2035
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Агрегат за заварување
Година Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)