Forkliftonline » Thomas Trucks
5.0
12 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
12

Thomas Trucks

Контакти
Во продажба: 32 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Thomas Nijhuis
Thomas Nijhuis
Јазици: англиски
+31 546 55... Прикажи +31 546 559 980
+31 6 247... Прикажи +31 6 24752788
+31 546 55... Прикажи +31 546 559 989
Адреса
Холандија, Оверејсел, 7671 EG, Vriezenveen, Bedrijfsweg 16
Локално време на дилерот: 00:03 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Thomas Trucks
Филтер

32 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Полуприколка завеса
Носивост 30280 кг
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Полуприколка завеса
Носивост 31910 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 12820 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 636285 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 15770 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Автодигалка
Носивост 12820 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 636285 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 15425 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 783000 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Камион со кука за подигање товар
Носивост 24250 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 566000 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 8225 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 791000 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Приколка платформа
Носивост 11322 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1984 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион-шасија
Носивост 18300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 837328 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион-цистерна
Носивост 13350 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 539000 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион-цистерна
Носивост 14580 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 467437 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Камион за чистење канализација
Носивост 14580 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 469000 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион за чистење канализација
Носивост 11860 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 515000 км Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
17.400 €
Автодигалка
Носивост 5860 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 181000 км Сила
Холандија, Vriezenveen