Forkliftonline » Автокъща Тони-2004 ЕООД
4.8
28 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
28

Автокъща Тони-2004 ЕООД

Контакти
Во продажба: 12 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Pavel
Pavel
Јазици: бугарски, англиски
+359 88 871... Прикажи +359 88 871 2583
+359 87886... Прикажи +359 8788638413
+359 37 38... Прикажи +359 37 388 852
Dany
Dany
Јазици: романски, англиски
+40 742 75... Прикажи +40 742 750 750
Адреса
Бугарија, BG 6450, гр.Харманли, бул. България 116
Локално време на дилерот: 01:43 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Автокъща Тони-2004 ЕООД
Филтер

12 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Евро Euro 2
Година 06/1998 Километража 8974 м/ч Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
60.333 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 2704 м/ч Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
350 € Без ДДВ
Управувачка единица
Година 2010 Километража Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2010 Километража 945000 км Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
59.160 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2012 Километража 511019 км Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
32.670 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2016 Километража 33874 км Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
21.470 € BGN 42.000 BGN
Патничко комбе
Евро Euro 4
Година 04/2009 Километража 256874 км Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
27.610 € BGN 54.000 BGN
Туристички автобус
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2009 Километража 166041 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
42.990 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2010 Километража 627361 км Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
59.160 € Без ДДВ
Туристички автобус
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2012 Километража 583343 км Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Градски автобус
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2011 Километража 537858 км Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Школскиот автобус
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2008 Километража 780000 км Сила
Бугарија, гр.Харманли