Forkliftonline » TOP TRUCKS B.V.
4.2
22 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
22

TOP TRUCKS B.V.

Контакти
Во продажба: 91 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Sjors Bazelmans
Sjors Bazelmans
Јазици: англиски, холандски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+31 13 542... Прикажи +31 13 542 0939
Bart Spierings
Bart Spierings
Јазици: шпански, германски, англиски, француски, холандски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+31 13 542... Прикажи +31 13 542 0939
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5032 ML, Tilburg, Clara Zetkinweg 5
Локално време на дилерот: 10:08 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи TOP TRUCKS B.V.
Филтер

91 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
450 €
Вилушки
Година Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 3540 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 43382 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 4450 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 28677 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Противпожарно возило
Носивост 5710 кг Евро Euro 1
Година 1994 Километража 23129 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 12525 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 377450 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Камион со рамна платформа
Носивост 12525 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 377450 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
144.950 €
Камион кипер
Носивост 18520 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 30044 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
144.950 €
Автодигалка
Носивост 18520 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 29746 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
144.950 €
Камион кипер
Носивост 18520 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 30044 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Камион фургон
Носивост 7520 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 417945 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Камион-ладилник
Носивост 7520 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 417945 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Комбе фургон
Носивост 1210 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 76343 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Комбе фургон
Носивост 1210 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 76343 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион со церада
Носивост 9150 кг Зафатнина 18.08 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1970 Километража 45371 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Комбе фургон
Носивост 1210 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 76343 км Сила
Холандија, Tilburg