Forkliftonline » Tracmot SL
За нас
Мапа

Tracmot SL

Контакти
Во продажба: 45 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Luis E. Rojas Laverde
Luis E. Rojas Laverde
Јазици: шпански, англиски
+34 678 59 ... Прикажи +34 678 59 68 48
+34 933 51 ... Прикажи +34 933 51 88 67
Адреса
Шпанија, Каталонија, 08480, Barcelona, Calle Perdiu Nº16B El Serrat,L Ametlla
Локално време на дилерот: 00:18 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Tracmot SL
Филтер

45 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Булдожер
Година 2009 Километража 22000 м/ч Сила
Бразил
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Мотор
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Телескопска дигалка
Носивост 270 кг
Година 2001 Километража 6600 м/ч Сила
Шпанија, Gandia
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Камион монтирани кран
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Soest
Контактирајте го продавачот
29.850 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
57.800 €
Цистерна за транспорт на храна
Носивост 8000 кг Зафатнина 8 м³
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Машина за дупчење
Година 1988 Километража Сила
Колумбија
машина за дупчење BKM BKM-2012 машина за дупчење BKM BKM-2012 машина за дупчење BKM BKM-2012
3
Контактирајте го продавачот
75.900 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 1500 м/ч Сила
Венецуела, San Cristóbal
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион монтирани кран
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража 3997 м/ч Сила
Колумбија
машина за набивање столбови Soilmec SR30 машина за набивање столбови Soilmec SR30
2
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Машина за набивање столбови
Година 2023 Километража Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Евро Euro 3
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
340.000 €
Машина за дупчење
Година 2000 Километража 16000 м/ч Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Мотор
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Камион монтирани кран
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Barcelona