Forkliftonline » TRADELINK SAS di Torri Cristian & C.
За нас
Мапа

TRADELINK SAS di Torri Cristian & C.

Контакти
Во продажба: 47 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Cristian Torri
Cristian Torri
Јазици: француски, германски, шпански, италијански, англиски
+39 388 365... Прикажи +39 388 365 3020
+39 0522 5... Прикажи +39 0522 526815
Адреса
Италија, Емилија-Ромања, 42020, Albinea, Via Zacconi 19
Локално време на дилерот: 23:54 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи TRADELINK SAS di Torri Cristian & C.
Филтер

47 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран Dalbe HS 211
1
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Кула кран
Носивост 1200 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран FB Gru GA 125
1
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 2001 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Potain MC 68 C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 3000 кг
Година 2007 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран FMGru 1045 CTY
1
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 1996 Километража Сила
Италија, Albinea
багер гасеничар Yanmar VIO 70
1
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Багер гасеничар
Година 2001 Километража Сила
Италија, Albinea
багер гасеничар Kubota U35-3α2
1
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер гасеничар
Година Километража 5400 м/ч Сила
Италија, Albinea
кула кран Dalbe HS 232
1
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Gru Benedini B 32
1
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 1990 Километража Сила
Италија, Albinea
нови кула кран Potain IGO 50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2023 Километража Сила
Италија, Albinea
багер на тркала Fiat-Allis FE 12 R
1
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Багер на тркала
Година 1989 Километража 12618 м/ч Сила
Италија, Albinea
кула кран Potain HD 32 A
1
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 1997 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Potain IGO 13
1
Контактирајте го продавачот
26.100 €
Кула кран
Носивост 1800 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Terex COMEDIL CBR 36H-4
1
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Кула кран
Носивост 4000 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран FMGru RB 622I
1
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Кула кран
Носивост 1500 кг
Година 2004 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран Gru Benedini B 618
1
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Кула кран
Година 2000 Километража Сила
Италија, Albinea