Forkliftonline » Trailerpartner A/S
4.0
16 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
16

Trailerpartner A/S

Контакти
Во продажба: 109 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Lars
Lars
Јазици: англиски
+45 74 82 ... Прикажи +45 74 82 28 88
+45 74 82 ... Прикажи +45 74 82 09 99
Адреса
Данска, Јужна Данска, DK-6200, Aabenraa, Jens Terps-Nielsens vej 7
Локално време на дилерот: 23:34 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Trailerpartner A/S
Филтер

109 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка со ниска платформа Goldhofer
1
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Носивост 12000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Влечна приколка
Година 1997 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 43000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Данска, Aabenraa
полуприколка со ниска платформа Faymonville 3+5  Variomax полуприколка со ниска платформа Faymonville 3+5  Variomax
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 92000 кг
Година 2015 Километража Сила
Данска, Aabenraa
полуприколка со ниска платформа Goldhofer baggerbett 100 T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Година 1997 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 70000 кг
Година 03/2014 Километража Сила
Данска, Aabenraa
нови полуприколка со ниска платформа Faymonville Maxtrailer tieflader нови полуприколка со ниска платформа Faymonville Maxtrailer tieflader
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 46000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
59.600 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 45000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 102000 кг
Година 2017 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 35000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
39.300 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Носивост 32000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 39890 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Сила
Данска, Aabenraa