Forkliftonline » FTHU TRANS-POL
За нас
Мапа

FTHU TRANS-POL

Контакти
Во продажба: 6 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Jacek
Jacek
Јазици: полски, англиски
+48 607 22... Прикажи +48 607 220 190
+48 603 22... Прикажи +48 603 220 304
Адреса
Полска, Лоѓ, Rząśnia, Rząśnia 54 d
Локално време на дилерот: 09:28 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи FTHU TRANS-POL
Филтер

6 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос Feldbinder KIP 53.3 цистерна силос Feldbinder KIP 53.3
2
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Цистерна силос
Зафатнина 53 м³
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rząśnia
Контактирајте го продавачот
35.910 € PLN 153.000 PLN
Автодигалка
Година 2008 Километража 18206 км Сила
Полска, Rząśnia
Контактирајте го продавачот
20.420 € PLN 87.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Година 2010 Километража Сила
Полска, Rząśnia
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Патничко комбе
Година Километража Сила
Полска, Rząśnia
Контактирајте го продавачот
14.080 € PLN 60.000 PLN
Друга железничка опрема
Година 1995 Километража Сила
Полска, Rząśnia
Контактирајте го продавачот
6.807 € PLN 29.000 PLN
Школскиот автобус
Година 2000 Километража Сила
Полска, Rząśnia