Forkliftonline » TRANSGRUAS CIAL, S.L.
4.5
49 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
49

TRANSGRUAS CIAL, S.L.

Контакти
Во продажба: 158 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Karen Trenzano
Karen Trenzano
Јазици: шпански, англиски
+34 627 81 ... Прикажи +34 627 81 58 21
+34 938 49 ... Прикажи +34 938 49 83 88
Адреса
Шпанија, Каталонија, 08185, Lliça de Vall (Barcelona)<br>, Carretera C-17 Km. 17, Apdo. 81, Pol. Ind. Els Batzacs - C/. Batzacs, 3-4
Локално време на дилерот: 10:50 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи TRANSGRUAS CIAL, S.L.
Филтер

158 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушки Kinshofer 414-02-S вилушки Kinshofer 414-02-S вилушки Kinshofer 414-02-S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
работна платформа Multitel MX250 работна платформа Multitel MX250 работна платформа Multitel MX250
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна платформа
Година 2017 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
работна платформа Fassi F800 работна платформа Fassi F800 работна платформа Fassi F800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна платформа
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
вилушки Portapalets fijo usado вилушки Portapalets fijo usado вилушки Portapalets fijo usado
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
работна платформа Transgruas 2 MF-R работна платформа Transgruas 2 MF-R работна платформа Transgruas 2 MF-R
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна платформа
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
вилушки Portapalet regulable вилушки Portapalet regulable вилушки Portapalet regulable
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
вилушки Transgruas Palas para carretilla elevadora
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
вилушки Transgruas Palas para carretilla elevadora
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион монтирани кран
Година Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
хидрауличен ротор Kinshofer ROTATOR за камион монтирани кран хидрауличен ротор Kinshofer ROTATOR за камион монтирани кран хидрауличен ротор Kinshofer ROTATOR за камион монтирани кран
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен ротор
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
шасија Transgruas за камион монтирани кран шасија Transgruas за камион монтирани кран шасија Transgruas за камион монтирани кран
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Шасија
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
џојстик за хидраулика за камион монтирани кран Palfinger PK21502 џојстик за хидраулика за камион монтирани кран Palfinger PK21502 џојстик за хидраулика за камион монтирани кран Palfinger PK21502
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Џојстик за хидраулика
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
макара Brevini V15 макара Brevini V15 макара Brevini V15
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Макара
Носивост 1500 кг
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
фаќалка за трупци Transgruas Grapa фаќалка за трупци Transgruas Grapa фаќалка за трупци Transgruas Grapa
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фаќалка за трупци
Година 2014 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>