Forkliftonline » TRAWOS Dudek Janusz
За нас
Мапа

TRAWOS Dudek Janusz

Контакти
Во продажба: 28 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: полски
Andrzej
Andrzej
Јазици: полски, англиски
+48 690 55... Прикажи +48 690 550 426
Janusz
Janusz
Јазици: полски, англиски
+48 508 56... Прикажи +48 508 563 481
+48 791 31... Прикажи +48 791 317 665
Адреса
Полска, Малополско, Racławice
Локално време на дилерот: 23:08 (CEST)
Полска, Малополско, 32-340, Wolbrom, Lgota Wolbromska 79E
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи TRAWOS Dudek Janusz
Филтер

28 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.260 € PLN 170.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Racławice
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 340 м/ч Сила
Полска, Wolbrom
Контактирајте го продавачот
38.780 € PLN 167.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг
Година 2009 Километража 1900 м/ч Сила
Полска, Racławice
Контактирајте го продавачот
34.620 € PLN 149.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг
Година 2015 Километража 4700 м/ч Сила
Полска, Racławice
Контактирајте го продавачот
23.070 € PLN 99.900 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 6600 м/ч Сила
Полска, Racławice
Контактирајте го продавачот
20.760 € PLN 89.900 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 1750 кг
Година 2018 Километража 1240 м/ч Сила
Полска, Racławice
Контактирајте го продавачот
46.170 € PLN 199.900 PLN
Камион кипер
Година 2014 Километража 136500 км Сила
Полска, Racławice
Контактирајте го продавачот
41.550 € PLN 179.900 PLN
Тркала трактор
Година 2015 Километража 1890 м/ч Сила
Полска, Racławice
Контактирајте го продавачот
39.240 € PLN 169.900 PLN
Мини натоварувач гасеничар
Година 2018 Километража 1700 м/ч Сила
Полска, Racławice
автодигалка Liebherr LTM 1300 6-2 автодигалка Liebherr LTM 1300 6-2
2
Контактирајте го продавачот
1.212.000 € PLN 5.250.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1588 км Сила
Полска, Wolbrom
Контактирајте го продавачот
254.000 € PLN 1.100.000 PLN
Теренец
Година 2022 Километража 2700 км Сила
Полска, Wolbrom
теренец Lamborghini URUS теренец Lamborghini URUS
2
Контактирајте го продавачот
415.700 € PLN 1.800.000 PLN
Теренец
Година 2022 Километража 21000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
217.100 € PLN 940.000 PLN
Челустна дробилка
Година 2018 Километража 4500 м/ч Сила
Полска, Wolbrom
Контактирајте го продавачот
36.930 € PLN 159.900 PLN
Булдожер
Година Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Racławice
Контактирајте го продавачот
30.000 € PLN 129.900 PLN
Камион влекач
Носивост 50000 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 900000 км Сила
Полска, Racławice