Forkliftonline » Nutzfahrzeuge 2000 GmbH
За нас
Мапа

Nutzfahrzeuge 2000 GmbH

Контакти
Во продажба: 288 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Verkaufsteam
Verkaufsteam
Јазици: германски, англиски
+49 4264 8... Прикажи +49 4264 837470
+49 4264 83... Прикажи +49 4264 8374757
Адреса
Германија, Долна Саксонија, D-27367, Sottrum, Hertzstraße 2
Локално време на дилерот: 03:23 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Nutzfahrzeuge 2000 GmbH
Филтер

288 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.850 €
Терминал камион влекач
Носивост 8290 кг
Година 2012 Километража 115338 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Товарач на контејнери
Носивост 52000 кг
Година 1993 Километража Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 4505 м/ч Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Дробилка за дрво
Носивост 10 кг
Година 2003 Километража 1000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Дробилка за дрво
Носивост 10 кг
Година 2003 Километража 1000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Возило за чистење улици
Носивост 3750 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 169002 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Комбе фургон
Носивост 430 кг
Година 2009 Километража 131116 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Камион рол кипер
Носивост 15150 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 233533 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Универзален комунален камион
Носивост 1570 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 113536 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Амбулантно возило
Носивост 685 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 236145 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Универзален комунален камион
Носивост 2595 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2.24 м³
Година 2012 Километража 78198 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
21.650 €
Противпожарно возило
Носивост 4500 кг
Година 1991 Километража 29162 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Амбулантно возило
Носивост 1127 кг Евро Euro 6
Година 2010 Километража 180496 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Полуприколка за транспорт на возила
Носивост 29700 кг
Година 2006 Километража Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Камион за чистење канализација
Носивост 6500 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 136508 км Сила
Германија, Sottrum