Forkliftonline » Truck Car s.r.o.
3.0
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

Truck Car s.r.o.

Контакти
Во продажба: 4 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Karel Kočka
Karel Kočka
+420 602 22... Прикажи +420 602 225 324
Адреса
Чехија, Прага, 104 00, Praha, Přátelství 551
Локално време на дилерот: 23:39 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Truck Car s.r.o.
Филтер

4 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел вилушкар Hustler H3.00XM дизел вилушкар Hustler H3.00XM
2
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Prague
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2015 Километража Сила
Чехија, Prague
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2014 Километража 842000 км Сила
Чехија, Prague
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2014 Километража Сила
Чехија, Prague