Forkliftonline » Truck Complex
4.4
18 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
18

Truck Complex

Контакти
Во продажба: 5 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: полски, англиски
+48 604 44... Прикажи +48 604 446 285
+48 516 01... Прикажи +48 516 017 866
Адреса
Полска, Западно-поморско војводство, 78-600, Wałcz, ul. Wojska Polskiego 117
Локално време на дилерот: 03:08 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Truck Complex
Филтер

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Тежок вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 1988 Километража 8258 м/ч Сила
Полска, Wałcz
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион влекач
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Сила
Полска, Wałcz
Контактирајте го продавачот
1.850 €
Камион фургон < 3.5т
Година 12/2001 Километража 261780 км Сила
Полска, Wałcz
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Полска, Wałcz
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Полска, Wałcz