Forkliftonline » Trucks Roosendaal B.V.
4.4
54 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
54

Trucks Roosendaal B.V.

Контакти
Во продажба: 465 огласа
9 години на Forkliftonline
20 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Glenn van Opdorp
Glenn van Opdorp
+31 6 579... Прикажи +31 6 57945247
+31 6 117... Прикажи +31 6 11761782
+31 165 39... Прикажи +31 165 398 949
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 4877 AE, Etten-Leur, Hermelijnweg 27-29
Локално време на дилерот: 03:04 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Trucks Roosendaal B.V.
Филтер

465 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Терминал камион влекач
Година 1997 Километража 10200 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Дизел вилушкар
Година 2016-06-27 Километража 15068 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Вилушкар на гас
Година 1996 Километража 3760 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Носивост 13071 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 254891 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
16.750 €
Камион влекач
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Камион влекач
Носивост 11394 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 715374 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
25.950 €
Камион влекач
Носивост 13887 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 903523 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Носивост 13028 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 561828 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
21.950 €
Универзален комунален камион
Евро Euro 2
Година 2001 Километража 153611 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Камион монтирани кран
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Полуприколка завеса
Носивост 32430 кг
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Камион фургон
Носивост 14700 кг Евро Euro 2
Година 2001 Километража 330365 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Камион фургон
Носивост 9860 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 766126 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Камион-шасија
Носивост 10964 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 501242 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Камион влекач
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 677141 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Forkliftonline