Forkliftonline » TRUTINA d.o.o.
4.5
33 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
33

TRUTINA d.o.o.

Контакти
Во продажба: 85 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Ivica Trutina
Ivica Trutina
+385 98 32... Прикажи +385 98 324 620
+385 1 201... Прикажи +385 1 2014 144
+385 1 201... Прикажи +385 1 2014 145
Адреса
Хрватска, 10360, Sesvete, Rimski put 11f
Локално време на дилерот: 23:42 (CEST)
Хрватска, 10000, Zagreb, Slavonska av. br.21
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи TRUTINA d.o.o.
Филтер

85 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зглобен дампер
Евро Euro 4 Зафатнина 18 м³
Година 2014 Километража 81516 км Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1998 Километража 1698 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2014 Километража 7855 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
40.800 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 2189 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 9922 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 6929 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 10841 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2012 Километража 9452 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
пумпа за гориво Bosch 0 460 424 085 за багер пумпа за гориво Bosch 0 460 424 085 за багер
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за гориво
Година Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична пумпа
Година Километража Сила
Хрватска, Sesvete
брза спојка Nado за багер
1
Контактирајте го продавачот
800 € Без ДДВ
Брза спојка
Година Километража Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
126.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 11154 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2009 Километража 11978 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1999 Километража 8909 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 12353 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete