Forkliftonline » T.T.P Concept
1.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

T.T.P Concept

Контакти
Во продажба: 2 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Mahieu Malaika
Mahieu Malaika
Јазици: англиски
+32 475 41 ... Прикажи +32 475 41 05 36
+32 475 68 ... Прикажи +32 475 68 25 92
Адреса
Белгија, Западна Фландрија, 8587, Spiere- Helkijn, Industriepark 12 bus 1
Локално време на дилерот: 10:35 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи T.T.P Concept
Филтер

2 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03-18 Километража 775723 км Сила
Белгија, Spiere- Helkijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-22 Километража 724626 км Сила
Белгија, Spiere- Helkijn