Forkliftonline » ТзОВ " UIBG "
За нас
Мапа

ТзОВ " UIBG "

Контакти
Во продажба: 18 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Степанюк Олександр Анатолійович
Степанюк Олександр Анатолійович
+380 50 080... Прикажи +380 50 080 3599
+380 67 382... Прикажи +380 67 382 7379
Адреса
Украина, Ровненска област, 33000, Рівне, вул Будівельників 1
Локално време на дилерот: 01:43 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ТзОВ " UIBG "
Филтер

18 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2011 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 82.610 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, Rivne
тркала трактор Claas AXOS 340CX
1
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Тркала трактор
Година 2013 Километража 517 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
52.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Багер на тркала
Година 2009 Километража 10900 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.830 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 13000 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.020 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 62.890 €
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 54.440 €
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 117.300 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2018 Километража 119091 км Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.240 €
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.020 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража 1854 м/ч Сила
Украина, Rivne