Forkliftonline » UNIKTRUCK A/S
5.0
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

UNIKTRUCK A/S

Контакти
Во продажба: 297 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Michael Bleher
Michael Bleher
Јазици: англиски, германски, дански
+49 40 78... Прикажи +49 40 7807303
+49 1515 27... Прикажи +49 1515 2751013
Michael Laursen
Michael Laursen
Јазици: дански, англиски
+45 24 28 ... Прикажи +45 24 28 90 95
Адреса
Данска, Централен Јитланд, 8300 , Odder, Jernaldervej 100
Локално време на дилерот: 00:56 (CEST)
Германија, Хамбург, 20457 , Hamburg, Dessauer Strasse 11 / Sachsenbrücke Schuppen 48
Локално време на дилерот: 00:56 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи UNIKTRUCK A/S
Филтер

297 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 85000 кг Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 25000 кг
Година 2018 Километража 1082 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража 13762 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 15000 кг
Година 2015 Километража 21386 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 9000 кг
Година 2018 Километража 3065 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 15000 кг
Година 1994 Километража 22000 м/ч Сила
Данска, Odder
тежок вилушкар Hyster H8.0FT-6 тежок вилушкар Hyster H8.0FT-6 тежок вилушкар Hyster H8.0FT-6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 2016 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 2017 Километража 2042 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 28000 кг
Година 2020 Километража 674 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 2020 Километража 332 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг
Година 2014 Километража 13400 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 46000 кг
Година 2017 Километража 9403 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг
Година 2011 Километража 17500 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 9000 кг
Година 2015 Километража 9383 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг
Година 2017 Километража 4453 м/ч Сила
Данска, Odder