Forkliftonline » Unilift GmbH&Co.KG
4.8
24 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
24

Unilift GmbH&Co.KG

Контакти
Во продажба: 251 огласа
12 години на Forkliftonline
Anatoly Ivanov
Anatoly Ivanov
Јазици: француски, руски, шпански, германски, англиски
+49 3378 8... Прикажи +49 3378 805242
+49 3378 8... Прикажи +49 3378 804643
Адреса
Германија, Бранденбург, 14974, Ludwigsfelde / Berlin, Robert-Bosch-Str. 9 (Industriepark)
Локално време на дилерот: 06:52 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Unilift GmbH&Co.KG
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

251 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Контактирајте го продавачот
13.080 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2012 Километража 1157 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
9.480 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2014 Километража 4979 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
10.680 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 8003 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
13.560 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража 8157 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
11.160 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 10556 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
8.280 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2019 Километража 9053 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
8.760 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2019 Километража 10775 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
8.760 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2018 Километража 13165 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
8.280 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2015 Километража 9127 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
8.760 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2009 Километража 1578 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
708 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
6.840 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг
Година 2008 Километража 6913 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
6.840 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2007 Километража 9669 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
8.760 €
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2018 Километража 9104 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
1.440 €
Електричен влекач
Носивост 4000 кг
Година 2012 Километража 796 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin