Forkliftonline » UEG Universal Equipment GmbH
За нас
Мапа

UEG Universal Equipment GmbH

Контакти
Во продажба: 19 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Florian Hoffmann
Florian Hoffmann
+49 4101 83... Прикажи +49 4101 8361112
Адреса
Германија, Хамбург, 21129, Hamburg, Antwerpenstr. 1A
Локално време на дилерот: 09:56 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи UEG Universal Equipment GmbH
Филтер

19 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг Евро Euro 3
Година 2012 Километража 13750 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18850 м
Година 2018 Километража 12104 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Евро Euro 4
Година 2015 Километража 10462 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Терминал камион влекач
Носивост 32000 кг Евро Euro 4
Година 2018 Километража 2735 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13600 кг
Година 2001 Километража 10880 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4
Година 2015 Километража 14320 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 45000 кг Евро Euro 4
Година 2018 Километража 22700 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 46000 кг Евро Euro 4
Година 2018 Километража 13300 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 46000 кг Евро Euro 4
Година 2018 Километража 13540 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 12000 кг
Година 2009 Километража 12630 м/ч Сила
Германија, Hamburg
хидрауличен цилиндар Belotti reachstacker spare parts за машина за складирање Belotti B91-B98 хидрауличен цилиндар Belotti reachstacker spare parts за машина за складирање Belotti B91-B98
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен цилиндар
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Далекусежен слагач
Носивост 25000 кг
Година Километража 13350 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4
Година 2018 Километража 15200 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4
Година 2016 Километража 13720 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Евро Euro 4
Година 2017 Километража 11000 м/ч Сила
Германија, Hamburg