Forkliftonline » USED TRUCK SRL
3.8
29 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
29

USED TRUCK SRL

Контакти
Во продажба: 32 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: англиски
+39 335 763... Прикажи +39 335 763 1917
+39 339 493... Прикажи +39 339 493 0042
Адреса
Италија, Ломбардија, 20864, Agrate Brianza, Via Archimede 19
Локално време на дилерот: 10:51 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи USED TRUCK SRL
Филтер

32 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Камион влекач
Носивост 440 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Камион влекач
Година 2018 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион-контејнер
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Тркала трактор
Евро Euro 6
Година 2018 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Камион кипер
Носивост 11900 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 335000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Тркала трактор
Година 2009 Километража 411000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Комбе фургон
Носивост 14500 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1500000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион влекач
Носивост 440 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1000000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Камион кипер
Носивост 20260 кг
Година 2004 Километража Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Тркала трактор
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 331000 км Сила
Италија, Agrate Brianza