Forkliftonline » Van den Oever BV
4.3
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

Van den Oever BV

Контакти
Во продажба: 30 огласа
1 година на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Frank van den Oever
Frank van den Oever
Јазици: англиски, германски, холандски
Пон. - Саб. 07:00 - 18:00
+31 6 291... Прикажи +31 6 29156356
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5491 RB, St. Oedenrode, Jekschotseweg 41
Локално време на дилерот: 02:39 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Van den Oever BV
Филтер

30 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 1999 Километража 8546 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Електричен влекач
Година 2021 Километража Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2014 Километража 9610 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2015 Километража 4655 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2012 Километража 10205 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 14582 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2014 Километража 16995 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Тркала трактор
Година 1956 Километража Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 12516 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 15050 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 15558 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 2142 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година Километража 6107 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2015 Километража 14098 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2018 Километража 8848 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode