Forkliftonline » Van Ekeren Trucks
4.8
5 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
5

Van Ekeren Trucks

Контакти
Во продажба: 9 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Jan van Ekeren
Jan van Ekeren
Јазици: англиски, холандски
+31 183 67... Прикажи +31 183 672 777
+31 6 533... Прикажи +31 6 53394763
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 4214 KD, Vuren, Laaglandsweg 47
Локално време на дилерот: 23:47 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Van Ekeren Trucks
Филтер

9 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 958000 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 880000 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 86.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 820000 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1178000 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 1027000 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 537000 км Сила
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Зафатнина 50.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Vuren